MEMORY MASTER

Zapisy do XII edycji Memory Master (wiosennej) rozpoczynają się 17.02.2020  i potrwają do 06.03.2020. Ze względu na coraz większe zainteresowanie konkursem i w związku z tym większą ilość czasu potrzebną na sprawy organizacyjne uprzejmie prosimy o zachowanie terminu zapisów.

Opłata za udział w XII edycji Memory Master to 10 zł.

Uprzejmie przypominamy, że zgody od rodziców powinny zostać zebrane najpierw. Dopiero po otrzymaniu zgody i akceptacji warunków regulaminu od rodzica/opiekuna można przystąpić do kolejnych etapów organizacji jak  np. pobranie opłaty od uczestników.

 

1d

© MEMORY MASTER jest ogólnopolskim konkursem leksykalnym przeznaczonym dla klas 4, 5, 6, 7 i 8 szkoły podstawowej. Konkurs jest nowatorskim przedsięwzięciem na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego (i testowany w kilku szkołach podstawowych w Wielkopolsce) jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania. Dzięki nowej formie konkursu mogą Państwo nie tylko sprawdzić wiedzę swoich uczniów, ale przede wszystkim w nowoczesny sposób zachęcić ich do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej.