MEMORY MASTER

Zapisy do XI edycji Memory Master (jesiennej) rozpoczynają się 23.09.2019  i potrwają do 9.10.2019. Ze względu na coraz większe zainteresowanie konkursem i w związku z tym większą ilość czasu potrzebną na sprawy organizacyjne uprzejmie prosimy o zachowanie terminu zapisów.

Opłata za udział w XI edycji Memory Master to 10 zł.

Uprzejmie przypominamy, że zgody od rodziców powinny zostać zebrane najpierw. Dopiero po otrzymaniu zgody od rodzica/opiekuna można przystąpić do kolejnych etapów organizacji jak  np. pobranie opłaty od uczestników.

 

1d

© MEMORY MASTER jest ogólnopolskim konkursem leksykalnym przeznaczonym dla klas 4, 5, 6, 7 i 8 szkoły podstawowej. Konkurs jest nowatorskim przedsięwzięciem na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego (i testowany w kilku szkołach podstawowych w Wielkopolsce) jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania. Dzięki nowej formie konkursu mogą Państwo nie tylko sprawdzić wiedzę swoich uczniów, ale przede wszystkim w nowoczesny sposób zachęcić ich do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej.

  • 6.JPG
  • 7.JPG
  • 8b.jpg
  • 9b.jpg
  • 10c.jpg

 

Memory Master zawsze pod ręką

Darmowa aplikacja dla każdego ucznia (nie tylko uczestnika) szkoły biorącej udział w konkursie. W aplikacji znajdują się wszystkie listy słów oraz dwie gry pomagające w lekki sposób uczyć się słownictwa. To również świetny sposób na wykorzystanie nowoczesnych technologii na lekcji. 

 

Szkoła Podstawowa (klasy 4-6):

Aplikacja do pobrania z Google Play
(dla systemu Android) tutaj.
 

Szkoła Podstawowa (klasy 7-8):

Aplikacja do pobrania z Google Play
(dla systemu Android) tutaj.

 

 

12c

 

 

 

NAGRODY

 

Bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe dla uczestników i ich szkół.