MEMORY MASTER

Szanowni Państwo,
Po rozważeniu możliwości technicznych i obecnej sytuacji w kraju podjęliśmy decyzję względem XIV edycji (wiosennej). Z przykrością informujemy, że edycja wiosenna w tym roku się nie odbędzie. Mamy nadzieję, że jesienią będziemy mogli przeprowadzić konkurs z większą liczbą możliwości i z pewnymi nowościami. Serdecznie zapraszamy i życzymy dalszych sukcesów. Zachęcamy również do korzystania z naszej aplikacji i dalszej zabawy ze słownictwem.

 

 

 

1d

© MEMORY MASTER jest ogólnopolskim konkursem leksykalnym przeznaczonym dla klas 4, 5, 6, 7 i 8 szkoły podstawowej. Konkurs jest nowatorskim przedsięwzięciem na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego (i testowany w kilku szkołach podstawowych w Wielkopolsce) jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania. Dzięki nowej formie konkursu mogą Państwo nie tylko sprawdzić wiedzę swoich uczniów, ale przede wszystkim w nowoczesny sposób zachęcić ich do zdobycia nowej wiedzy i odświeżenia tej już nabytej.

 

Memory Master zawsze pod ręką

Darmowa aplikacja dla każdego ucznia (nie tylko uczestnika) szkoły biorącej udział w konkursie. W aplikacji znajdują się wszystkie listy słów oraz dwie gry pomagające w lekki sposób uczyć się słownictwa. To również świetny sposób na wykorzystanie nowoczesnych technologii na lekcji. 

 

Szkoła Podstawowa (klasy 4-6):

Aplikacja do pobrania z Google Play
(dla systemu Android) tutaj.
 

Szkoła Podstawowa (klasy 7-8):

Aplikacja do pobrania z Google Play
(dla systemu Android) tutaj.

 

 

12c

 

 

 

NAGRODY

 

Bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe dla uczestników i ich szkół.