Game-based learning

 

obrazek nr 2c

"Kosmiczne Kolonie" to edukacyjna gra planszowa zapewniająca ciekawą rozgrywkę,  angażująca do współpracy i przez swoją uniwersalność umożliwiająca pracę i naukę zarówno podczas powtórzeń, ćwiczeń jak i wprowadzania nowego materiału. Jest na tyle uniwersalna, że umożliwia naukę i zabawę również w ramach innych przedmiotów. Jest również na tyle prosta, że pozwala na skuteczną pracę podczas jednostki lekcyjnej. Udostępniamy Państwu grę w postaci ciekawego szablonu, który Państwo według swojego uznania wypełniają treścią pasującą do wybranego tematu.

Projekt jest całkowicie bezpłatny i nie zobowiązuje do korzystania z innych produktów firmy.

Celem projektu jest poszerzenie wiedzy i zachęcenie do korzystania z nowoczesnych metod (takich jak game-based learning) i narzędzi w nauczaniu języka angielskiego oraz udostępnienie już gotowego narzędzia w postaci uniwersalnej gry planszowej Kosmiczne Kolonie.

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy wysłać email na adres biuro@blumont.edu.pl z prośbą o udostępnienie materiałów do gry Kosmiczne Kolonie i wskazać placówkę, w której Państwo uczą. Otrzymają Państwo hasło i login do konta z potrzebnymi materiałami. Po zalogowaniu, w zakładce DLA NAUCZYCIELA znajdą Państwo pliki do druku, instrukcję wraz ze wskazówkami dydaktycznymi, pliki pozwalające na grę w obrębie kilku przykładowych tematów.

Gra jest autorskim projektem firmy Blumont i przeznaczona jest do użytku wyłącznie w ramach nauczania w publicznych placówkach oświatowych. Jeśli prowadzą Państwo prywatną działalność i chcieliby Państwo bezpłatnie korzystać z naszego produktu prosimy o kontakt na wcześniej wspomniany adres email.